Dijital Pazarlama Hizmetleri

web-site

Web Tasarım - Yazılım

Profesyonel ve özgün tasarımları, yeni nesil tarayıcılara uygun teknik alt yapıyla birleştirip, ihtiyaçlarınıza çözüm olacak internet sitesi projelerini hayata geçiriyoruz. Çalışmalarımız;

  • Tarayıcı ve mobil cihazlarda (responsive) uyumlu
  • En son algoritmalara uygun SEO ayarları yapılmış
  • HTML,CSS,PHP teknojilerine sahiptir.

 

Google Ads

Adwords reklam çalışmalarıyla, internet sitesinin trafiği artar, tıklama ve trafik dışında marka bilinirliği artar, internet sitesinin hedef kitlesi doğrudan tespit edilir ve bu kitleye gösterim yapılır ve organik trafikle ulaşılan verilerden çok daha fazla ölçümlenebilir veriye ulaşılabilir.(Hedef kitle hangi keywordlere daha çok arıyor ve tıklıyor, hangi kitlenin ilgisi daha yoğun, demografik bilgiler, vs.)  E-ticaret sitelerinde “conversion pixel” çalışması yapılır. Böylelikle doğrudan reklam için harcanan paranın karşılığı ölçümlenebilir ve getirdiği fayda/zarar net olarak hesaplanabilmektedir.

adwords-
sosyal

Sosyal Medya Platform ve Reklam Yönetimi

Dijital çağın en etkili pazarlama alanları olan sosyal medya platformlarını uzman ekibimizle marka detaylarına ve hedef kitlesine uygun, network  iletişimini arttıracak pazarlama stratejileri geliştirilir ve uygulanır.

  • Dijital Strateji Geliştirme
  • Topluluk Tasarımı ve Yönetimi
  • İçerik Stratejisi ve Yönetimi
  • Sosyal Medya Kampanyaları
  • Sosyal Medya Takibi
  • Reklam Yönetimi
  • Sosyal Medya Danışmanlığı

SEO

Google aramalarında insanların arama yaptıktan sonra çıkan sitelerden/sonuçlardan ilk sıradakine tıklama oranı yaklaşık %50,  2. sıradaki siteye tıklama oranı %25, 3. sıradaki yaklaşık %15 tir. Yani ilk 3 sırayada yer almak arama sonuçlarına göre %85'lik bir tıklanma oranına sahip olmayı gösteriyor. Bu doğrultuda yapacağımız SEO çalışmalarıyla internet sitenizin güveninirliliğini arttırır, organik aramalarda üst sıralarda ve etkin olması sağlanmaktadır.

seo
email

E-mail Marketing

Kullanıcılara, e-bülten, haber, güncellemeler, indirim, promosyonlar ve benzeri birçok bilgiyi iletilen dijital ve doğrudan pazarlama yöntemidir. Önceden izin alınarak/kendi rızasıyla iletişim bilgilerini iletmiş kişilerden oluşan datalara yapılan gönderim, tasarım, raporlama hizmetimizdir. Gönderi sonrası birçok rapor ve analize ulaşarak her bir sonraki çalışmanın daha başarılı olmasına uygun düzenlemeler yapılmaktadır.

Monitoring Hizmeti (Online İtibar Yönetimi)

Marka ile ilgili belirlenen keywordlerin 7/24 dijital taramasının yapılması, anlamlandırılması (olumlu-olumsuz-nötr), raporlanmasıdır. Bu keywordlerle ilgili 7/24 dijital platformlardan veri akışı sağlanabildiği gibi, markaların rakipleriyle ilgili de aynı hizmeti almaları mümkündür.

monitor